UKRAINE

Офіційний дистриб’ютор в Україні німецької компанії Ravensberger Schmirstoffvertrieb GmbH - виробника олив і мастил під торгівельною маркою «RAVENOL».

Про компанію

  • Історія
  • Присутність у світі
  • Гарантія якості
  • Технологія CleanSynto®
  • Bag in Box
  • Інноваційна упаковка
  • Дисплей

1946

Заснована в невеликому місті Вертер, як приватне підприємство Ганса Трибеля. RAVENOL є торгівельною маркою Ravensberger Schmirstoffvertrieb GmbH. На початковому етапі випускалися лише односезонні моторні оливи, а також різноманітні засоби для очищення скла.

1974

Була проведена модернізація і розширення компанії. Освоєно випуск всесезонної оливи SAE 10W-30 і 20W-50. Крім того, були вироблені оливи та очищуючі засоби для велосипедів та мотоциклів. У асортименті продукції з’явилися антифризи.

1974

Збудовані нові цехи та розширені виробничі площі.

1985

Розпочався випуск напівсинтетичних та синтетичних олив, що допомогло значно збільшити обіг фірми.

1991

Вперше за всю історію фірми її продукція виходить на експорт. Створюється експортний відділ, який працює на ринках Австрії, Бельгії, Люксембургу, Швейцарії, Данії, Італії, Іспанії, Польщі, Греції, Південної Кореї, Китаю, Тайваню, Малайзії, ОАЕ, Єгипту, Боснії, Хорватії, Литви, Латвії, Естонії, Росії, України, Молдови, Киргизії, Казахстану, Білорусії.

2003

Була проведена чергова реконструкція виробництва, добудовані загальні та складські приміщення, модернізовані дві лабораторії з вхідного контролю якості базових олив та присадок і остаточного контролю готової продукції.

2004

Сертифікація відповідно до DIN EN ISO 9001:2000.

2011

Модернізація офісних та громадських приміщень. Сертифікація за ISO / TS 16949: усвідомлюючи зростаючі вимоги до якості безперервно проводиться розширення і удосконалення асортименту продукції Schmirstoffvertrieb GmbH. Для того, щоб конкурувати на ринку мастильних матеріалів, зростання та модернізація є постійними процесами.

2012

Проводиться комплексна модернізація, змінюється логотип бренда RAVENOL, запроваджується новий дизайн каністри з новаціями та ексклюзивним захистом від підробок.

2016

У 2016 році відзначила свій 70-літній ювілей. За ці роки багато чого змінилося, з місцевого виробника, що постачає продукцію лише на внутрішній ринок Німеччини, компанія зросла до глобального виробника світового рівня і на сьогодні представлена у 80-ти країнах світу, втому числі й в Україні.

Представлений у

80

країнах світу

У асортименті більше

300

позицій (продукти, упаковка)

Міжнародна присутність RAVENOL представлено також на найбільших виставках автомобільної промисловості в усьому світі, і технічна компетентність RAVENOL марки спрямована на глобальну прихильність до автотранспорту.

Ми співпрацюємо з багатьма провідними міжнародними командами і популярними гоночними серіями, щоб супроводжувати глобальну діяльність з продажів і заохочувати довіру клієнтів до нашої високо технологічної продукції.

Наші продукти високої якості «Зроблено в Німеччині», виробляються висококваліфікованими і мотивованими працівниками відповідно до запровадженої системи контролю якості.

  • ISO/TS 16949
  • DIN EN ISO 9001
  • DIN EN ISO/IEC 17025

Продукти Равенол мають допуски багатьох найбільших світових виробників двигунів таких якDaimler, Chrysler, VW, BMW, Porsche, MAN, Volvo, MTU, Deutz, ZF, Steyr Motors,Cumminsта багатьох інших.

Продукти Равенол мають ліцензії за:

API (American Petroleum Institute) и NMMA (National Marine Manufacturers Association),а також присутні у щорічному переліку DEKRA. У мотоспорті оливи Racing Kart мають повну специфікацію з боку FIA-CIK.

Сертифікати

Що таке технологія CleanSynto® ?

Особлива комбінація базових олив – гідрокрекінг + РАО + Естери

Спеціально розроблена технологія присадок = CleanSynto®

Стандартна рецептура

Частинки сажі та різноманітних забруднень відкладаються, що викликає блокування фільтрів, масляних каналів і масляних насосів та призводить до забруднення двигуна в цілому.

Продуктивність двигуна зменшується і небезпека поломки зростає.

Рецептура технології CleanSynto®

(Русский) Спеціально розроблена технології CleanSynto® скорочує частинки сажі та інших забруднень і оливі вдається безпосередньо досягти усіх місць змащування. Тому Ваш двигун тривалий час залишається чистим. Продуктивність двигуна зростає і небезпека його поломки знижується.

Bag in Box – просто, легко, зручно

Равенол представляє нову систему роздачі оливи зі спеціальною підставкою, яка значно економить місце.

Спеціальна підставка для системи роздачі оливи Bag in Box – це можливість розташувати 10 різних сортів моторної оливи, які займуть не більше одного квадратного метра площі. Пластиковий пакет і картонний ящик легко і просто утилізується після використання Bag in Box дозволяє значно збільшити асортимент олив, які реалізуються у розлив порівняно із звичайними ємностями, при цьому оптимізується торговельна площа та інвестиції в товарні запаси.

Сучасна упаковка

Етикетка